Menu
Your Cart

Hakkımızda   Firmamız hidrolik ve otomasyon sektöründe merkezi yağlama sistemleri servis ve proje yapılandırma, hidrolik çelik çekme boru-honlanmış boru ve bağlantı elemanları, boru kelepçeleri, CETOP tip selenoid bobinli yön kontrol valfleri, elle kumanda yön valfleri, akış ayar valfleri, oransal kontrol valfleri, akümülatörler, soğutucular, paletli ve pistonlu hidrolik pompalar, hidromotorlar, katriç valfler, debi ve sıcaklık ölçme cihazları, basınç ölçme hortum ve rekorları, basınç ölçme saatleri, yüksek basınç regülatörleri, quick kaplinler, hidrolik küresel vanalar gibi hidrolik uygulamalarda kullanılan tüm malzemelerin stoktan teminini sağladığı gibi, uygulamaya yönelik tesisat tasarımı mühendislik hizmetleri, komple sistem dizaynı ve malzeme temini konusunda hizmet vermektedir.
   Hidromarket Ltd. Şti. müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olarak, hidrolik otomasyonda ve merkezi yağlama sistem projelerinde deneyimleri sürekli analiz eden ve teknolojik olarak gelişmiş ithal ürünleri, esnek fiyat avantajı ile birleştirmiş olarak yola devam ediyoruz.


    • Ortak başarı için birlikte çalışmaya ve bizi tercih ettiğiniz için ise sizleri mahcup etmemeye her zaman özen göstereceğiz.

     Faaliyet Alanlarımız:
     Otomotiv ve Otomotiv Yan Sanayi,
     Demir-Çelik Sektörü,
     Takım Tezgahları İmalat ve Yan Sanayi,
     Rüzgar Teknolojisi ve Güç Sistemleri,
     Hidrolik Pres Uygulamaları,
     Sıvama ve Ekstrüzyon Presleri,
     İnşaat ve Tarım Makinaları,
     Mobil İş Makinaları,
     Matbaa Makinaları,
     Gemi İnşa ve Yan Sanayi,
     Madencilik,
     Demiryolları,
     Askeri Araç İmalat & Yan Sanayi,
     Savunma Sanayi,
     Tekstil Makinaları,
     Ağaç İşleme Makinaları,
     Beton Pompaları,
     Barajlar ve Termik Santraller,
     Kimya ve İlaç Sanayi,
     Çimento ve Kağıt Sanayi


    Yenilik ve çözüm noktasında bize güvendiğiniz ve bizimle yola devam ettiğiniz için müteşekkiriz.

    HidroMarket - 2023

    HidroMarket.com.tr
    Değerli müşterimiz sitemize hoşgeldiniz. Hidromarket.com.tr'de en iyi markaların, en yüksek kalitedeki ürünlerini mümkün olan en iyi fiyatlarla bulabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz...